Automation Service Specialist

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta rozwiązań w sektorze HVAC o globalnym zasięgu, poszukujemy kandydatów na nowopowstałe stanowisko:

Automation Service SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Wsparcie techniczne wewnętrznych i zewnętrznych struktur serwisowych na rynku krajowym oraz międzynarodowym w zarządzaniu układami automatyki i zasilania w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Szkolenia z automatyki dla struktur serwisowych.
  • Współpraca z Działem R&D w kontekście optymalizacji dotychczasowych oraz wdrażania nowych rozwiązań w zakresie automatyki.
  • Programowanie sterowników z uwzględnieniem interfejsu użytkownika oraz połączeń komunikacyjnych.
  • Dobory techniczne komponentów central z zakresu automatyki i zasilania.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze serwisu (mile widziane w branży HVAC) - rozumienie specyfiki pracy w działach serwisu.
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektrotechnika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna).
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu SCADA / BMS oraz protokołami komunikacji typu MODBUS, LonWorks, BACNet
  • Doświadczenia w programowaniu sterowników i projektowaniu sterownic.
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (realne wykorzystywanie języka obcnego w codziennej pracy).
  • Prawo jazdy kat. B (możliwość podróży służbowych na terenie kraju oraz za granicą).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, opieka medyczna/Multisport).
  • Realny wpływ na kreowanie rozwiązań w obszarze automatyki oraz rozwój tego obszaru wewnątrz organizacji.
  • Duże wsparcie merytoryczne wewnątrz organizacji oraz system szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.