Automation engineer/PLC engineer

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

*Uruchamianie linii technologicznych oraz testowanie maszyn
*Programowanie sterowników PLC
*Praca w zakładzie w Słupsk, delegacje do klientow w Europie i na świecie
*Szkolenie w centrali firmy od 6 do 12 miesiecy - Holandia

Wymagania

*Komunikatywna znajomość języka angielskiego

*Wykształcenie inżynierskie – kierunek Elektrotechnika, Automatyka, Elektronika

*Umiejętność programowania sterowników PLC – Mitsubishi lub Siemens

*Umiejętność pracy z dokumetacja elektryczną

Oferujemy:

*Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i miedzynarodowej firmie

*Zatrudnienie na umowę o pracę

*Atrakcyjne wynagrodzenie

*Ciekawą pracę oraz duże możliwości rozwoju

*Pracę w zespole profesjonalistów

Prosimy przysyłać CV w j. angielskim.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis