Automation and Robotics (RPA) Technical Lead

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Koordynacja pracy inżynierów w zakresie wdrażania i utrzymania narzędzi klasy RPA, Syntetic Monitoring oraz Capacity and Availabilty Monitoring dla podmiotów grupy ING na całym świecie
  • Techniczne właścicielstwo procesu ewaluacji i wyboru narzędzi automatyzujących (Proof of Concept)
  • Koordynacja prac programistycznych podległych inżynierów
  • Czynny udział w kodowaniu i planowaniu prac wdrożeniowych, utrzymaniowych oraz programistycznych
  • Wsparcie zespołu w podejmowaniu decyzji oraz rozwiązywaniu problemów
  • Identyfikacja oraz proponowanie obszarów do poprawy i automatyzacji
  • Prezentacja wyników pracy zespołu i reprezentowanie jednostki na tle grupy ING

Wymagania:

  • Otwartość na zmiany i szybka adaptacja nowych technologii oraz nowych rozwiązań
  • Wykształcenie techniczne oraz doświadczenie zawodowe w obszarze wdrożeniowo-programistycznym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację
  • Skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość wiodących narzędzi RPA: Automation Anywhere, UiPatch, Blue Prism
  • Znajomość narzędzi typu: OP5, Nagios, Elastic Search, Logstash, Kibana, Grafana
  • Znajomość technologii i narzędzi wykorzystywanych w obszarach Big Data
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z pracą w metodologii SCRUM
  • Znajomość narzędzi typu KANBAN
  • Doświadczenie w prowadzeniu Product Backlog
  • Doświadczenie na stanowisku Product Ownera
  • Znajomość systemów operacyjnych (Windows / UNIX / zSeries / iSeries)

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych).

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Kadra zarządzająca