Autodetailing Lipsk

Wackler Holding SE

Lipsk, zagranica

Opis stanowiska pracy

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odkurzanie wnętrz, konserwowanie plastików, mycie karoserii, woskowanie
zadania wykonywane są z użyciem wysokiej jakości chemii oraz sprzętów
autodetailing
kontrola jakosci
przygotowywanie nowych samochodow do sprzedazy lub pod wytyczne klienta (samochody sluzbowe)

Wymagania

gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
przykładanie się do powierzonych obowiązków (praca dla firmy Mercedes)
mile widziane doświadczenie
zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Wackler Group jest nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
50PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive