Audytor - wymagane dośw. przy aktywnych wyrobach medycznych - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź
Ukończyłaś/eś uczelnię wyższą o kierunku elektronika, informatyka, fizyka lub podobne?

Posiadasz doświadczenie zawodowe przy produkowaniu/projektowaniu lub badaniu aktywnych wyrobów medycznych i poszukujesz pracy wyjazdowej, w której nie będzie nudy?

Wystarczy, że dodatkowo swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2), a jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Czym się zajmiesz?

Praca na tym stanowisku polega na przeprowadzaniu auditów w firmach z branży medycznej.

Szczegółowy zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentacji przed i po audicie
  • ocena dokumentacji technicznej wyrobów medycznych

Jest to praca wyjazdowa, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą kraju.

Każdy Pracownik jest dla nas ważny!

Dlatego nie dowiesz się z ogłoszenia na jakie zarobki możesz liczyć… Chętnie zaprosimy Cię na spotkanie i na rozmowie ustalimy z Tobą tak istotną kwestię.

Dodatkowo oferujemy premie kwartalne, opiekę medyczną, kursy doszkalające oraz inne benefity pozapłacowe.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy