Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACY

1. NAZWA STANOWISKA PRACY: AUDYTOR WEWNĘTRZNY

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

a) wykształcenie:

  • wyższe magisterskie,
  • spełnienie wymagań określonych w art. 286 ustawy z dnia 28 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. z 2021, poz. 305).

b) doświadczenie zawodowe:

  • minimum 5 letni staż pracy, w tym 3 lata na stanowisku audytora wewnętrznego.

c) umiejętności zawodowe:

  • znajomość przepisów z zakresu działania uczelni wyższych,
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości oraz ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • praktyczna umiejętność przeprowadzania audytu wewnętrznego,
  • umiejętność opracowania rocznych planów audytów oraz sprawozdań z ich wykonania,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

d) kompetencje osobiste i społeczne:

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność koncentracji na realizacji zadań,
  • umiejętność identyfikowania i oceniania ryzyka w organizacji,
  • umiejętność podejmowania decyzji i przyjmowania odpowiedzialności,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy ze środowiskiem naukowym.

e) inne:

  • posiadanie pełni praw publicznych i pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • nieposzlakowana opinia.

3. DODATKOWE WYMAGANIA:

a) pełna dyspozycyjność zawodowa,
b) gotowość do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
c) bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

4. ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

a) sporządzanie rocznych planów audytu wewnętrznego;

b) sporządzanie sprawozdań z wykonania planu audytu za rok poprzedni;

c) prowadzenie akt audytu wewnętrznego:

  • bieżących akt audytu – w celu dokumentowania przebiegu i wyniku zadań audytowych;
  • stałych akt audytu – w celu gromadzenia informacji dotyczących obszarów, które mogą być przedmiotem audytu wewnętrznego;

d) współpraca z audytorami i kontrolerami zewnętrznymi.

e) wspieranie Rektora w realizacji założonych celów i zadań poprzez systematyczną ocenę kontroli zarządczej w Uczelni, przeprowadzanie audytów wewnętrznych z zachowaniem przepisów i zasad dotyczących sposobu i trybu ich przeprowadzania;

f) świadczenie czynności doradczych zarówno w toku zwykłej działalności audytora, jak również na żądanie Rektora, mających na celu usprawnienie funkcjonowania Uczelni.

5. WYMIAR ETATU: PEŁNY.

6. WYMAGANE DOKUMENTY:

a) kwestionariusz osobowy,

b) życiorys (CV),

c) list motywacyjny,

d) inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,

e) podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Kraków, ul. Podchorążych 2,

pok.170B) w godzinach: 8.00-15.00 lub elektronicznie (doz@up.krakow.pl) w terminie do dnia 12 listopada 2021 roku.

Wymagane dokumenty dostępne są na stronie https://bip.up.krakow.pl/dokumenty-do-pobrania/

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Prawo / Prokuratura