Audytor Wewnętrzny (produkcja) / Internal Auditor (production)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:
• Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu rocznych planów audytów wewnętrznych;
• Współudział w corocznej ocenie ryzyka spółki;
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w obszarach produkcji, jakości oraz utrzymania ruchu w ramach trzech zakładów produkcyjnych w Europie;
• Współpraca z zarządem oraz audytorami finansowymi;
• Przygotowywanie sprawozdań analiz, sprawozdań, raportów z przeprowadzonych audytów;
• Opracowywanie rozwiązań usprawniających procesy w spółce;
• Partycypowanie i wsparcie w podejmowaniu decyzji w sprawie strategii biznesowej, propozycje optymalizacji kosztowych,
• Monitorowanie i weryfikacja realizacji zaleceń poaudytowych;
• Kontakt z innymi działami również w j. angielskim;
• Przegląd wewnętrznych kontroli spółki.

Oczekiwania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie;
Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Audytora Wewnętrznego - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie produkcyjnej;
• Kwalifikacje branżowe (np. CPA, CIA, CISA, CFE, inne certyfikaty)
• Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne;
• Bardzo dobra znajomość zagadnień branżowych i procesów biznesowych;
• Biegła obsługa programu Excel;
• Znajomość zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP;
• Umiejętności analityczne, formułowania wniosków, podejścia procesowego;
• Asertywność i umiejętność prezentacji kontrargumentów.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę rozwijającej się firmie;
• Pracę od poniedziałku do piątku w międzynarodowym środowisku;
• Fundusz socjalny, kartę sportową, kursy językowe;
• Pełną wyzwań interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: AUDW/01/20/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.