Audytor - Tajemniczy klient - praca dodatkowa!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tychy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: AUDYTOR - TAJEMNICZY KLIENT!

Zadaniem Audytora jest wcielenie się w rolę potencjalnego kandydata oraz jednorazowe przeprowadzenie audytu procesu rekrutacyjnego.

Audytor nie musi posiadać żadnego doświadczenia, wiedzy o firmie, do której rekrutację ocenia.

Zadania:

  • udział w godzinnym szkoleniu on-line,
  • odbycie około godzinnego, osobistego spotkania z przedstawicielem firmy,
  • wypełnienie krótkiego raportu.

Wystarczy, że:

  • Masz skończone 18 lat
  • Wolne 2 godziny

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawkę - 75 zł/br,
  • elastyczny grafik - możliwość wykonania audytu w dowolnie wybranym przez siebie terminie,
  • możliwość dodatkowego zarobku oraz zdobycia doświadczenia,
  • ZLECENIE JEDNORAZOWE

Poleć ofertę swoim znajomym!

Zachęcamy do aplikowania!

Numer referencyjny: AUD/07/2021/TCH/PH
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.