Audytor Systemów Higieny i Bezpieczeństwa Żywności

Silliker Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przeprowadzanie audytów w branży spożywczej.
Przeprowadzanie szkoleń z zakresu GMP, GHP, HACCP
Częste wyjazdy, praca terenowa ( 3-4 razy w tygodniu )

Wymagania

Wykształcenie wyższe w kierunku Technologia Żywności, Weterynaria lub pokrewne
Chęć pracy w charakterze audytora ( włączając wyjazdy)
Dobra znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows i pakietu MS Office
Dynamiczność i konsekwentność w działaniu
Umiejętność samokontroli
Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Grupa Mérieux NutriSciences to międzynarodowa sieć akredytowanych labora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
do 20%
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia