Audytor Systemów Higieny i Bezpieczeństwa Żywności

Katowice, śląskie

Silliker Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Przeprowadzanie audytów w branży spożywczej.
Przeprowadzanie szkoleń z zakresu GMP, GHP, HACCP
Częste wyjazdy, praca terenowa ( 3-4 razy w tygodniu )

Wymagania

Wykształcenie wyższe w kierunku Technologia Żywności, Weterynaria lub pokrewne
Chęć pracy w charakterze audytora ( włączając wyjazdy)
Dobra znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows i pakietu MS Office
Dynamiczność i konsekwentność w działaniu
Umiejętność samokontroli
Prawo jazdy kategorii B

Grupa Mérieux NutriSciences to międzynarodowa sieć akredytowanych laboratoriów, które... specjalizują się usługach z zakresu bezpieczeństwa i jakości żywności. Z jej ramienia działają także wyspecjalizowane biura konsultingowe, oferujące usługi audytorskie, szkolenia i doradztwo odnośnie badań żywności oraz ich trwałości. Warto wiedzieć, że w 2011 roku Laboratorium Silliker Polska stało się częścią grupy Mérieux NutriSciences.
Na całą organizację składa się zespół najlepszych fachowców, którzy kierują się przede wszystkim dobrem konsumentów, stąd niezwykle rygorystyczne procedury. Mérieux NutriScienecs posiada oddziały na całym świecie, dzięki czemu jeszcze lepiej może dbać o interesy swoich klientów. Przez lata swojej działalności firma dostarczyła setek porad i przeprowadziła tysiące badań żywności na zlecenia przeróżnych klientów. Wszystko to w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo konsumentów, aby otrzymywali wyłącznie świeże i dobre produkty spożywcze. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwala jej działać znacznie skuteczniej i przewidywać potrzeby klientów. W związku z tym, że działa w licznych krajach może wspierać przedsiębiorstwa, które funkcjonują zarówno na rynkach lokalnych, jak również na zagranicznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
do 20%
Praca Badania / Rozwój , Praca Kontrola jakości , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia