Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

Audytor Standardów Merchandisingowych woj.lubuskie - Zielona Góra/Ostrów Wielkopolski

lubuskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Szukasz dodatkowej pracy w handlu z elastycznym grafikiem ?
Liczysz na dodatkowy zarobek ? Zarabiasz ile chcesz!
Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy na stanowisku

audytora standardów merchandisingowych - obsługa rynku nowoczesnego
województwo woj.lubuskie - Zielona Góra/Ostrów Wielkopolski

Jeśli jesteś osobą samodzielną, dokładną i rzetelną? A może dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku merchandisera, przedstawiciela handlowego lub tajemniczego klienta? (doświadczenie to nie jest konieczne, jedynie mile widziane)
.... to Ciebie właśnie szukamy! Zacznij pracę od zaraz!

Chcemy powierzyć Ci:
• Przeprowadzanie kontroli dotyczących dystrybucji oraz poziomu sprzedaży produktów naszego Klienta
• Klienta w punktach sprzedaży na podlegającym obszarze - rynek nowoczesny
• Dokonywanie wizyt kontrolnych w wyznaczonych wcześniej punktach
• Codzienne raportowanie wyników audytu poprzez system mobilny
Aby realizować te zadania potrzebne Ci będą następujące cechy:
• Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Duża samodzielność w działaniu
• Telefon z systemem Android

Mile widziani studenci (zarówno dzienni, jak i zaoczni) oraz absolwenci studiów lub szkoły średniej.

Sprawdź co oferujemy:
• Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze audytu i kontroli
• Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną
• Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
• Elastyczny grafik pracy
Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy w Polsce. Na rynku działamy już od 2006 roku oraz obecnie posiadamy 20 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju.

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie HR dla przedsiębiorstw na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich - głównie we Francji, Niemczech i Czechach. Rocznie przeprowadzamy setki złożonych procesów rekrutacyjnych oraz kierujemy do naszych Klientów kilkanaście tysięcy pracowników tymczasowych. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami, oferując dobrze płatne i bezpieczne oferty dla osób o różnych kwalifikacjach zawodowych. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób na stanowiska niższego szczebla.

Możesz nam zaufać!
Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Posługujemy się Kodeksem Postępowania Etycznego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). Jesteśmy również członkiem tej organizacji, a także należymy do SAO ( Sekcji Agencji Opieki). Posiadamy System Zarządzania Jakością oraz jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Z pewnością mamy dla Ciebie pracę!
Poszukujesz stałej pracy w kraju lub za granicą? A może jesteś studentem i chcesz sobie dorobić lub stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pracy? Z pewnością mamy dla Ciebie pracę! Sprawdź nasze aktualne oferty. Znajdziesz je w serwisie infoPraca oraz na stronie www.interkadra.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne