Audytor procesów sądowych

Profi Credit Polska S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest w czołówce firm pożyczkowych w Polsce. Działamy na polskim rynku od 16 lat i specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek gotówkowych głównie dla klientów. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, połączona z umiejętnością działania pod presją czasu,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze.

Zakres zadań:

  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej pozwów sądowych,
  • Wprowadzanie do bazy danych informacji dotyczących pozwów sądowych,
  • Archiwizacja dokumentacji sądowej,
  • Utrzymywanie korespondencji z sądem i kancelarią prawną,
  • Bieżąca kontrola procesu sądowego,
  • Współpraca z kancelarią prawną,
  • Raportowanie danych dot. postępowania sądowego.

Dołączając do nas, zyskujesz:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony w dużej firmie finansowej,
  • Pracę stacjonarną w Bielsku-Białej,
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Rozbudowany i atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Klarowny i motywujący system wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia pracy