AUDYTOR/KONTROLER / STANOWISKO: AUDYTOR WEWNĘTRZNY

PROKURATURA REGIONALNA W SZCZECINIE

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3225

Obowiązki:

ZADANIEM OSOBY ZATRUDNIONEJ NA STANOWISKU AUDYTORA WEWNETRZNEGO JEST ZGODNIE Z ZAPISAMI USTAWY Z DNIA 27 SIERPNIA 2009 R. O FINANSACH PUBLICZNYCH (T.J. DZ.U. Z 2021 R., POZ. 305 Z PÓŹN. ZM.) WSPIERANIE KIEROWNIKA JEDNOSTKI W REALIZACJI CELÓW I ZADAŃ POPRZEZ SYSTEMATYCZNĄ OCENĘ KONTROLI ZARZĄDCZEJ ORAZ CZYNNOŚCI DORADCZE POLEGAJACE W SZCZEGÓLNOŚCI NA:
- SYSTEMATYCZNEJ OCENIE ADEKWATNOŚCI, SKUTECZNOŚCI I EFEKTYWNOŚCI KONTROLI ZARZĄDCZEJ W PROKURATURZE REGIONALNEJ W SZCZECINIE,
- WYKONYWANIU CZYNNOŚCI DORADCZYCH, W TYM SKŁADANIU WNIOSKÓW MAJĄCYCH NA CELU USPRAWNIENIE FUNKCJONOWANIA PROKURATURY REGIONALNEJ W SZCZECINIE.
CELEM KONKURSU JEST WYŁONIENIE KANDYDATA DO OBJECIA 1 STANOWISKA AUDYTORA WEWNETRZNEGO W PROKURATURZE REGIONALNEJ W SZCZECINIE W WYMIARZE 1/2 ETATU.
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE:

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 3)
  • kwalifikacje do przeprowadzania audytu wewnetrznego

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: MICKIEWICZA 153, 71-260 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy