Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- wykonywanie audytów energetycznych u klientów DEKRA

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe
- minimum 3 letnie doświadczenie jako audytor energetyczny (certyfikator)
- kurs na audytora energetycznego min. 21 godzin
- członkostwo w Zrzeszeniu Audytorów Energetycznych
- praktyczna znajomość obsługi MS Office
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do podróży służbowych
- własny samochód

Oferujemy:
- forma zatrudnienia : niepełny etat
- współpraca w oparciu o działalność gospodarczą

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV .
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Energetyka