Audit & Compliance Auditor

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży SSC/BPO, poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

Audit & Compliance AuditorMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Branie czynnego udziału w ramach jednego lub kilku następujących obszarów: audyt finansowy, operacyjny, SOX.
  • Badanie sprawozdań finansowych zgodnie z przyjętymi organizacji standardami rachunkowości.
  • Testowanie i opisywanie systemów kontroli wewnętrznej.
  • Przygotowywanie raportów z wykonanej pracy wraz z przedstawionymi wnioskami i zaleceniami.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze audytu.
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijających się strukturach oraz zaangażowanie w różnorodne projekty,
  • Atrakcyjne warunki współpracy oraz pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Szeroka gama szkoleń,
  • Możliwość pracy w systemie home office oraz elastyczny czas pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.