Au pair Islandia 2017/ praca i nauka języków

Prowork.PL

00-040 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Islandia Praca Au Pair 2017! Poznaj Islandię i zamieszkaj z islandzka rodziną jako Au Pair
Poznaj codzienne życie w tym niezwykłym kraju, zobacz jaka jest Islandia na co dzień.
W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodziny islandzkie zapewniają gościnę w swoim domu i przyjazna pomoc w nauce języka i poznawaniu najpiękniejszych zakątków Islandii.
Możesz podszkolić angielski czy uczyć się Islandzkiego.
Au Pair to program wymiany kulturowej i sposób na życie skierowany do młodych osób na całym świecie! Pracujesz, podróżujesz i uczysz się języków! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić kilka miesięcy w Islandii czy innym kraju – Zostań Au Pair z Prowork! Agencja Prowork organizuje bezpieczne pobyty językowe za granicą od ponad 17 lat!!
Jeśli szukasz pomysłu na Twój Gap Year –zostań Au Pair i poznaj świat
Au Pair w Islandii ma zapewnione w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godzin tygodniowo
 6-12 miesięczny kontrakt z rodziną na pobyt Au Pair w Islandii
 zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie
 kieszonkowe 50 000 ISK/mies.
 płatny urlop 2 tygodnie/rok
 zwrot kosztu przelotu z Islandii do Polski (przy pobytach min. 6 m-cy)
 bezpłatne ubezpieczenie medyczne dla Au Pair + wymagana karta EKUZ

Wymagania

Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Islandia
 wiek 18- 29 lat
 komunikatywny angielski
 doświadczenie w opiece nad dziećmi
 zainteresowanie kulturą Islandii,
 osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca, niezamężna i bezdzietna
 ważne: oferty Au Pair Islandia nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia