Atrakcyjna praca w Szwecji dla doświadczonych Lakierników samochodowych z jęz.angielskim

RECREW HR

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się naprawami i lakierowaniem nadwozi wielu marek w tym dumy narodowej Szwecji - superaut Koenigsegg, szukamy pracowników na stanowisko:

Lakiernik.

Miejsce pracy: Szwecja, Kristianstad

Szukamy:

- Lakierników z wieloletnią praktyką w zawodzie (lakierowanie oraz przygotowanie do lakierowania:szpachlowanie, szlifowanie,piaskowanie)

- ze znajomością technologii lakierowania i napraw powypadkowych;

- dokładnych, sumiennych i zaangażowanych w wykonywaną pracę;

- potrafiących pracować samodzielnie oraz w zespole;

- dbających o stanowisko pracy;

- zaangażowanych i odpowiedzialnych;

-wymagana dobra znajomość języka angielskiego

Nasza oferta:

- Praca dla Klienta, którego siedziba znajduje się w nowoczesnym obiekcie, gdzie wykonywane są naprawy i malowanie nadwozi wielu marek, w tym dumy narodowej Szwecji- superaut Koenigsegg;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy;

- pełna opieka administracyjna;

- organizacja wyjazdu;

- projekt długoterminowy.

Zapraszamy do wysyłania CV

Prezentacja firmy

RECREW HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne