Atrakcyjna praca dla pielęgniarek w Szwecji

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szwedzki system opieki zdrowotnej jest jednym z najlepszych na świecie. Słynie nie tylko z doskonałych warunków pracy, ale i płacy. W Szwecji przywiązuje się szczególną wagę do dobrostanu pracownika i jego rodziny. Pielęgniarstwo w tym kraju jest zawodem wysoce szanowanym, a pielęgniarka może zostać najważniejszą osobą decyzyjną na oddziale. Chcesz odmienić swoja karierę i podnieść jakość życia? Aplikuj!

Firma MediCarrera oferuje kompleksowe przygotowanie kandydata oraz jego rodziny do rozpoczęcia pracy i życia w nowym kraju. Nie musisz znać języka, aby aplikować – nauczymy Ciebie oraz Twoich bliskich szwedzkiego od podstaw na naszym intensywnym kursie. Pomożemy w formalnościach, przeprowadzce, wynajęciu pierwszego mieszkania, znalezieniu szkoły dla Twoich dzieci, etc.

Wszystkie usługi firmy MediCarrera są bezpłatne dla naszych kandydatów.

Wymagania:

- Studia wyższe pielęgniarskie

- Komunikatywny język angielski

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania! Napisz na

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia