AsystentMłodszy Specjalista ds. Kadr - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem działu Payroll Consulting poszukujemy Asystenta/Młodszego Specjalisty ds. Kadr, który pracując w siedzibie Klienta będzie odpowiadał za wsparcie obłsugi kadrowej.

AsystentMłodszy Specjalista ds. KadrMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżący kontakt z pracownikami Klienta w zakresie obsługi kadrowej, m.in. wyjaśniania danych na listach płac, przekazywania dokumentów kadrowych;
  • współpraca z zewnętrznym dostawcą usług payrollowych;
  • bieżąca współpraca z wewnętrznym działekm HR Klienta w zakresie procesu obsługi kadrowej;
  • przygotowanie raportów na potzreby wewnętrzne Klienta.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA HR (mile widziane) oraz systemu Płatnik;
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi;
  • znajomość excela na poziomie dobrym;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w  stabilnej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.