Spółka deweloperska White Stone Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje
energicznej i operatywnej osoby na stanowisko:

Asystentka

Od: White _Stone _Development Sp. z o. o.

Główne zadania:

  • obsługa asystencka firmy;
  • obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych (MS Office, poczta elektroniczna, centrala telefoniczna, kserokopiarka, skaner);
  • przyjmowanie gości,
  • obsługa sal konferencyjnych oraz gości;
  • prowadzenie terminarza spotkań;
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • koordynacja obiegu dokumentów;
  • zamówienia biurowe, spożywcze oraz inne zakupy na potrzeby biura;
  • organizacja spotkań i podróży służbowych pracowników, zarządu oraz właściciela firmy;
  • redagowanie dokumentów;
  • inne prace biurowo - administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny;
  • wysoka kultura osobista;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do pracy, zaangażowanie;
  • dobra znajomość MS Office oraz sprzętu biurowego;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze, w dobrej lokalizacji (Mokotów),
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • możliwość rozwoju kompetencji.