Iwona Biernat Imar Service Group
Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Zadania:

  • zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektorów,
  • przygotowywanie prezentacji, tłumaczeń, notatek, komunikatów,
  • wsparcie w realizacji procesów administracyjno - kadrowych,
  • organizacja wyjazdów służbowych,
  • organizacja spotkań, konferencji,
  • kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów, korespondencji,
  • inne bieżące prace asystenckie.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentki,
  • znajomość MS Power Point, MS Excel,
  • umiejętność tworzenia komunikatów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • orientacja na wynik i na klienta,
  • elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pogłębiania wiedzy.

Asystentka

Miejsce pracy: Warszawa
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
www.imar.com.pl

IMAR Service Group
Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114