Asystentka Zarządu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W imieniu renomowanego wydawnictwa poszukujemy profesjonalnych kandydatek na stanowisko:

Asystentka ZarząduMiejsce pracy: Warszawa

Głowne zadania:

  • Obsługa asystencko-sekretarska kilkuosobowego Zarządu
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań
  • Korespondencja, raporty i prezentacje w jęz. polskim i angielskim
  • Przygotowanie dokumentacji formalnej Spółki
  • Obsługa wyjazdów służbowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • Umiejętność organizacji, planowania i  efektywnej pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na ponad dwa lata po okresie próbnym
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.