Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby wspierającej nasze działania w zakresie komunikacji oraz współudział w spotkaniach biznesowych. Ponadto do zadań nowo zatrudnionej osoby będzie należała pomoc w przygotowywaniu ofert i projektów ze strony edycyjnej i kompletacji dokumentów. W zakresie obowiązków będzie także wykonywanie innych prac biurowych.

Oferujemy możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wyróżnianej nagrodami za dynamiczny rozwój. Chcielibyśmy zatrudnić osobę spełniającą nasze wymagania, której będzie zależało na długotrwałej współpracy. Zapewniamy szkolenia, pracę w młodym, zgranym zespole oraz komfortowe warunki pracy w naszym budynku biurowym.

Po okresie próbnym zatrudniamy na stałą umowę o pracę.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy na komputerze i w sieci Internet
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność, a w tym gotowość na wyjazdy zagraniczne
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjne oraz organizacyjnie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • miła prezencja
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Wymagania fakultatywne:

  • znajomość Prawa zamówień publicznych
  • znajomość normy ISO 9001
  • znajomość przepisów związanych z administrowaniem danymi osobowymi

Prezentacja firmy

Renomowany integrator systemów teleinformatycznych wyspecjalizowany w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, w zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa