Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
• Obsługa sekretariatu oraz bieżące wspieranie pracy Zarządu
• Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
• Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Czynności wynikające z bieżącej działalności Firmy,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania
• Wykształcenie min średnie
• Doświadczenie w pracy biurowej
• Znajomość obsługa komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka)
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy
• Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
• Warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia i wykonywanej pracy
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• Pracę w młodym, ambitnym zespole

Prezentacja firmy

Działalność informatyczna i badawczo - rozwojowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat