Asystentka Zarządu

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji.

ASYSTENTKA ZARZĄDU

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Organizacja spotkań Zarządu oraz przygotowywanie protokołów
  • Zarządzanie terminarzem spotkań Prezesa
  • Przygotowanie raportów, materiałów, prezentacji i analiz na potrzeby Prezesa oraz Zarządu
  • Tworzenie i korekta dokumentów formalnych, zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Koordynowanie i zarządzanie obiegiem informacji oraz dokumentów (archiwizacja)
  • Planowanie i organizacja delegacji służbowych Prezesa oraz członków Zarządu
  • Koordynowanie pracy recepcji
  • Proponowanie optymalizacji mających usprawnić pracę

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Świadomość procesów biznesowych
  • Bardzo wysokie umiejętności organizacyjne i równoległa koordynacja wielu zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność znajdowania rozwiązań / optymalizacji
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy z dokumentami / systemami / bazami danych
  • Wysoki poziom kompetencji Interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w bardzo zgranym, otwartym zespole
  • Zdobycie doświadczenia we wszystkich obszarach biznesu
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz duża samodzielność
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, 50% dopłaty do posiłków w firmowej kantynie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.