Asystentka Zarządu z Językiem Niemieckim

Domino Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem niemieckim, w związku z rozwojem działalności na polskim rynku, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Bieżące prace związane z działalnością Zarządu
  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem korespondencji oraz dokumentacji
  • Bieżące kontakty z pracownikami Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Konieczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów Word i Excel
  • Duża świadomość biznesowa
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowej strukturze
  • Codzienne kontakty biznesowe na wysokim szczeblu
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja