Asystentka Zarządu - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży technicznej, poszukujemy:

Asystentka ZarząduMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Realizacja bieżących spraw zarządu i firmy,
  • Organizacja pracy sekretariatu/recepcji zarządu,
  • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie,
  • Organizacja podróży służbowych, spotkań biznesowych, obsługa gości, itp.,
  • Nadzór nad efektywnym przepływem informacji i dokumentów w firmie,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Wystawianie faktur, współpraca z działem księgowości i kadrami,
  • Obsługa dokumentów dotacyjnych,

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy zarządzie lub kierowniku/dyrektorze wysokiego szczebla jest wymogiem koniecznym,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, inicjatywa, przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy,
  • Nienaganna prezencja oraz wysoki poziom kultury osobistej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest wymogiem koniecznym.

Pracodawca oferuje:

  •     Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego
  •     Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  •     Ubezpieczenie na życie
  •     Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy
  •     Bezpłatny parking dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.