Asystentka Zarządu - Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Obecnie do wewnętrznych struktur poszukujemy
Asystent/ka Zarządu

Za co będziesz odpowiadać?
Za zadania wspierające pracę Zarządu, w tym:

  • Organizację i obsługę posiedzeń Zarządu

  • Organizację i rozliczanie podróży/spotkań służbowych

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i klientami

  • Udział w ogólno-firmowych projektach

  • Wsparcie w wewnętrznych i zewnętrznych eventach jako ambasador OTTO

Co otrzymasz w zmian?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych Pakiet benefitów

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób

Jakiej osoby szukamy?

  • Posiadającej doskonałe umiejętności planowania, organizacji i zarządzania czasem

  • Posiadającej doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Posiadającą doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku min. 6 miesięcy

  • Swobodnie komunikującą się w języku angielskim

  • Odznaczającej się wysokim poziomem kultury osobistej oraz poufnością

  • Odznaczającej się umiejętnościami analitycznymi, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia

  • Płynnie poruszającą się w środowisku MS Office

  • Posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

  • Posiadającej wykształcenie wyższe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.