Asystentka w biurze Zarządu - ds Kadr - Pomoc Kadrowa

Minutor Sp. z o.o.

41-400 Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniająca ponad 130 pracowników poszukuje do pracy osobę na stanowisko:

Asystent biurowy w pionie Administracyjno - Biurowym.

Oferujemy:
• potrzebne narzędzia pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Do ogólnego zakresu obowiązków między innymi należeć będzie:
• koordynacja spraw kadrowo administracyjnych pomiędzy centralą
firmy, biurami terenowymi i działem kadrowo księgowym
• ponadto w związku z zatrudnianiem w pionie administracyjnym
szereg prac związanych z funkcjonowaniem biura zarządu
• oraz inne wg poleceń przełożonych

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami

Wymagania

Wymagania:

• dyspozycyjność
• uczciwość
• sumienność
• znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
• konieczne doświadczenie na stanowisku związanym z kadrami
lub funkcjonowaniem biura lub obsługą zarządu

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Mile widziane wykształcenie wyższe w kierunkach:
• zarządzanie
• prawo
• BHP

Prezentacja firmy

Młoda lecz z długimi wielopokoleniowymi tradycjami prężnie rozwijająca s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Zgodnie z polityką firmy do uzyskania umowy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 550PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak- w zależności od wyników pracy oraz zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa