Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Centrum ESTETIQUE

Polanica Zdój, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Estetique w Polanicy-Zdrój zatrudni osobę na stanowisko ASYSTENTKI LUB ASYSTENTA STOMATOLOGA.

Oferta skierowania jest do osób, które nie posiadają wykształcenia lub/i doświadczenia w zawodzie. Z przyjemnością podejmiemy się przeprowadzenia pełnego szkolenia dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia lub wykształcenia w branży medycznej. Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, więc jeżeli chciałbyś przesłać nam swoją aplikację, a właśnie to dla Ciebie jest przeszkodą to bądź odważny - gwarantujemy pełny system szkoleń.

Panowie mile widziani :)

Oferujemy:

• komfortową atmosferę

• pracę na nowoczesnym sprzęcie stomatologicznym

• możliwość rozwoju i kształcenia zawodowego

• atrakcyjne zarobki z atrakcyjnym systemem premiowym

Zakres obowiązków:

• czynna asysta do zabiegów stomatologicznych - praca na 4 ręcę

• przygotowanie gabinetu do pracy

• przeprowadzanie procesów sterylizacji, dezynfekcji oraz sanityzacji

• obsługa programu ProDentis

Czekamy na Twoją aplikację :)

www.estetique-polanica.pl

Wymagania

• 100% zaangażowania w trakcie 3 miesięcznego szkolenia zawodowego

• bardzo dobrego kontaktu z Pacjentem

• dokładności, precyzji i wysokiej jakości pracy

• dobrej organizacji pracy

• dbałości o powierzony sprzęt

• dyspozycyjności w wymiarze całego etatu

Prezentacja firmy

Centrum Estetique oferuje kompleksowa obsługę Pacjenta z zakresu stomato... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 775PLN - 3 493PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płaca zasadnicza + premia miesięczna, + premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta