Asystentka sprzedaży w dziale NEW BUSINESS znanej agencji reklamowej

365 agencja Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

365 agencja to nowoczesna agencja PR & MARKETING & EVENTS z siedzibą w Krakowie.

Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy członkiem renomowanego Business Centre Club i międzynarodowych organizacji branżowych.

W związku z dynamicznym rozwojem do Działu Handlowego poszukujemy ASYSTENT(KA) SPRZEDAŻY w dziale NEW BUSINESS

który pracując w wraz z Dyrektorem Sprzedaży i Zarządem podejmie działania mające na celu dynamiczny rozwój działu handlowego:

- umawianie spotkań biznesowych
- tworzenie baz danych
- kontakt z klientami z instniejących baz danych
- sprzedaż telefoniczna / sprzedaż na spotkanich
- przygotowanie ofert i wysylka ofert
- analiza działań mailingowych i reklamowych typu adwords
- negocjacje, praca na marżach.
- zamykanie sprzedaży.
- kontrola obiegu dokumentów.

Oferujemy pracę w młodym zespole, w znanej na rynku agencji prowadzącej projekty dla wielkich marek, w nowoczesnym biurowcu klasy A+ w Krakowie. Proponujemy dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań branżowych oraz profesjonalną atmosferę i atrakcyjne możliwości rozwoju.

Proponujemy stałą pensję i wysokie prowizje.

Wymagania

Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko ASYSTENT(KA) DZIAŁU SPRZEDAŻY / CALL CENTRE / SALES SPECIALIST, która po przejściu szkoleń produktowych wykaże zaangażowanie i wykorzysta markę agencji oraz jej portfolio do pozyskania NOWYCH KLIENTÓW.

Poszukujemy osoby z branży CALL CENTRE / ADMINISTRACJA / SEKRETARIAT / HANDEL, która ma doświadczenie w zakresie marektingu i PR i będzie potrafiła skonfrontować z naszym w celu wypracowania najlepszych praktyk i najwyższej jakości.  Premiujemy znajomość tematyki:

  • PR / SOCIAL MEDIA / INFLUENCER MARKETING
  • KAMPANIE DIGITAL / SPRZEDAŻ POWIERCHNI REKLAMOWYCH
  • EVENTY i SPONSORING
  • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA AGENCYJNA 360 STOPNI

ASYSTENT(KA) ds. SPRZEDAŻY - poszukujemy osoby z pasją, dla której nie ma rzeczy niemożliwych – kogoś kto potrafi rozmawiać z klientem tak, by w oparciu o BRIEF szybko kreować rozwiązania i wraz z działem kreatywnym przygotować oferty w postaci prezentacji.

* Studenci ostatnich lat kierunków związanych z ekonomią /handlem / marketingiem - mile widziani pod warunkiem możliwości pracy poniedziałek piątek 8.30-16.30

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie