ASYSTENTKA - SEKRETARKA

HASO Sp. z o.o. Sp. K.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

• prowadzenie sekretariatu,
• obsługa poczty oraz obiegu dokumentów,
• organizacja spotkań służbowych zewnętrznych i wewnętrznych, prowadzenie kalendarza, grafiku,
• przygotowanie i obsługa spotkań z klientami firmy (w tym anglojęzycznymi),
• przygotowywanie ofert, umów, składanie aukcji i przetargów oraz weryfikacja dokumentów,
• współpraca z firmami zewnętrznymi,
• bieżące wsparcie przełożonego,
• inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• biegła obsługa komputera i obsługa urządzeń biurowych,
• dyspozycyjność,
• bardzo dobra znajomość MS Office
• zdolności analityczne
• dokładność, staranność oraz terminowość.

Prezentacja firmy

Firma HASO oferuje kompleksowe rozwiązania w świadczeniu profesjonalnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna