Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku asystentki/sekretarki w Biurze Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DOIMINPLUS.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć m.in.:

  • organizacja biura,
  • bieżące wsparcie przełożonego,
  • profesjonalna obsługa klientów,
  • kompletowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów,
  • wsparcie pracowników w bieżących obowiązkach,
  • dbanie o wygląd i wyposażenie biura,
  • inne prace administracyjno-biurowe.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/własna działalność gospodarcza,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wynagrodzenie i inne szczegóły współpracy do uzgodnienia w czasie procesu rekrutacyjnego.

Rodzaj pracy: pełen etat.

Typ umowy: umowa zlecenie/własna działalność gospodarcza.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym prosimy przesłać za pośrednictwem portalu infopraca.

Wymagania

  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy oraz duża samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętności interpersonalne,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Office,
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami dominplus powstało z myślą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena