Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie w zarządzaniu projektami o charakterze innowacyjnym i/lub usprawniającym procesy biznesowe (dotyczące usług dla członków oraz procesów wewnętrznych),
  • codzienną współpracę, bezpośrednio z liderami działów zaangażowanych w poszczególne projekty
  • nadzór nad jakością i terminowością poszczególnych zadań,
  • bieżące monitorowanie postępów prac w ramach projektu i sygnalizowanie problemów na poziomie operacyjnym,
  • wsparcie w pozostałych działaniach w ramach projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności planowania i wyznaczania celów w podległym obszarze,
  • samodzielności i wytrwałości w realizacji celu
  • wielozadaniowości oraz doskonałej organizacji pracy
  • skrupulatności
  • odpowiedzialności i rzetelności,
  • zaangażowania i chęci do rozwoju osobistego
  • wysokiej kultury osobistej, dobrej komunikacji
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programów Excel, Power Point, Outlook)

U nas możesz liczyć na:

  • Uczestnictwo w interesujących projektach
  • Rozwój zawodowy, w tym udział w szkoleniach, warsztatach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania kontaktów zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym oraz profesjonalnym zespole

Uwagi:

Zatrudnienie: planowane od 04.09.2018

Rodzaj zatrudnienia: 3-miesięczny okres próbny

Organizacja: Związek Przedsiębiorców I Pracodawców, Nowy Świat 33, Warszawa

Prezentacja firmy

www.zpp.net.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta