Asystentka projektanta

JAMP Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe JAMP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności, poszukuje osoby na stanowisko Asystentki Projektanta.

Opis stanowiska pracy:

Pomoc przy wykonywaniu projektów sieci elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość środowiska AutoCAD będzie atutem

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w stabilnej firmie
  • Realizację ciekawych projektów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosfera w profesjonalnym zespole

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biuro projektów branża elektroenergetyczna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Architektura, Praca Biuro / Dokumentacja