Asystentka Nr ref.: asy/WAW/07/17

Sekwencja Sp. z o.o.

Warszawa, 00-697 , mazowieckie

Od: Sekwencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 00-697

Zakres obowiązków:

• Kontakt i współpraca z dostawcami, urzędami oraz partnerami biznesowymi
• Koordynacja obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
• Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań wraz z koordynacją sal konferencyjnych
• Dokonywanie zakupów na potrzeby biura/ dbanie o zaopatrzenie biura
• Bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura
• Bieżąca pomoc w pracach zespołów projektowych
• Przygotowywanie raportów/zestawień/prezentacji

Oferujemy:
• Pracę od poniedziałku do piątku przy interesujących, innowacyjnych projektach
• Stabilność zatrudnienia
• Rozwój zawodowy oraz szkolenia
• Współpracę z energicznym i doświadczonym zespołem

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub studentka
• praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
• wysoka jakość pracy (sumienność, terminowość, zaangażowanie)
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność, umiejętności interpersonalne
• inicjatywa, samodzielność w działaniu

Atuty:
• znajomość tematyki związanej z Funduszami UE
• znajomość Corel Draw lub Adobe Illustrator