Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana jest do osób, które chcą się kształcić w kierunku księgowości - absolwentów studiów kierunkowych, Liceum Ekonomicznego i osób w trakcie nauki, które chcą wybrać zawód Księgowego.

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
- weryfikacja, ewidencja i księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych,
- fakturowanie sprzedaży,
- pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości,
- wykonywanie na bieżąco zadań zleconych przez Głównego Księgowego,
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość lub w trakcie nauki,
- znajomość programów pakietu MS Office (głównie Excel, Word),
- chęć rozwoju zawodowego,
- dbałość o szczegóły, systematyczność, wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętności analityczne,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma Softinet Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse