Asystentka/Koordynator Biura

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka/Koordynator BiuraMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne dla zarządu
  • Koordynacja pracy recepcji
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i sprawnego funkcjonowania biura
  • Troska o komfortowe warunki pracy w biurze
  • Zarządzanie zakupami biurowymi
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (telekomunikacja, biuro, podróże i inne)
  • Prowadzenie wybranych projektów managerskich, analiz i sprawozdawczości dla zarządu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku asystenckim lub administracyjnym
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność w działaniu i dbałość o detale
  • Profesjonalne i odpowiedzialne podejście do zadań
  • Proaktywność i pełne zaangażowanie w skuteczne wsparcie dla zespołu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku w bardzo dynamicznej branży
  • Wyjątkowa atmosfera pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.