Asystentka Działu Zakupów

Sopem Sp. z o.o.

32-005 NIEPOŁOMICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych
• porównywanie ofert i wspomaganie procesu wyboru dostawcy
• nadzór nad niezgodnościami cenowymi dla faktur od dostawców
• współpraca z korporacyjną organizacją zakupową
• uaktualnianie i wysyłanie zamówień oraz ich archiwizowanie
• wspomaganie Specjalistów ds. Zakupów w zakresie relacji z Dostawcami zewnętrznymi
• uaktualnianie danych w BaaN: parametry dostaw, pakowanie, zmiana dostawców
• udział w sesjach roboczych, które mają na celu poprawę sposobu pracy w dziale zakupów, zmiana procedur używanych narzędzi
• bieżący nadzór nad statusem prowadzonych działań
• nadzór nad umowami długoterminowymi
• wyszukiwanie dostawców dla zakupów nie-produkcyjnych oraz komponentów o niskim obrocie
• monitorowanie zmian cen komponentów poprzez comiesieczną analizę dla wybranych wyrobów gotowych, przygotowanie formularzy zmian cen (PMF)
• nadzór nad dokumentacją dotyczącą narzędzi użyczonych dostawcom, oznakowanie narzędzi, potwierdzenia, wprowadzanie narzędzi do bazy danych
• wspomaganie tworzenia, kompletacji and uaktualnienia dokumentacji ISO
• nadzór nad funkcjonowaniem programu do zamówień nieprodukcyjnych w roli Key Usera, wprowadzanie użytkowników, wprowadzanie dostawców, definiowanie ról, końcowa korekta zamówień przed wysyłaniem do dostawców

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• biegła znajomość j. angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego
• wysokie umiejetności komunikacyjne i interpersonalne
• bardzo dobra znajomość programów MS Office a w szczególności Excel

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji