Asystentka Działu Rekrutacji

EUVIC (Kamila Buczkowska)

44-100 Gliwice, śląskie

Podstawowe informacje:
Lokalizacja
44-100 Gliwice
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
mniej niż 1 rok
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Euvic – już od ponad dekady działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 600 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 1800. Pracujemy w 9 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Mówmy o sobie antykorporacja – mimo rozmiarów wciąż działamy jak firma rodzinna i pielęgnujemy jej wartości.

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1/C2, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • minimum III rok studiów (preferujemy studentów zaocznych)
  • chęć do nauki i rozwoju
  • zaangażowanie i pasja ;-)
  • znajomość dodatkowych języków obcych mile widziana

Zadania:

  • wsparcie działu rekrutacji w pracach administracyjnych
  • kontakt z kandydatami
  • tłumaczenia krótkich tekstów oraz CV

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju (z czasem samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych, bezpośrednia współpraca z klientami i partnerami biznesowymi z całego świata)
  • możliwość łączenia pracy ze studiami
  • bogaty pakiet socjalny (min. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet)
  • pracę w pozytywnie zakręconym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.