Opis stanowiska pracy

§ sporządzanie projektów umów , aneksów do umów, ugód, pism, wniosków
§ udział w obsłudze prawnej spółek deweloperskich,
§ kompletowanie wymaganej dokumentacji, współpraca z kancelarią w trakcie czynności przygotowawczych;
§ opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej,
§ czynności administracyjno-biurowe

Oferujemy :

§ możliwość rozwoju zawodowego i pracę w rozwijającej się firmie;
§ wsparcie w realizacji powierzonych zadań;
§ pracę w zgranym zespole i dobrą atmosferę pracy;

Wymagania

§ studentka III-V roku lub wykształcenie wyższe prawnicze
§ umiejętność przygotowywania projektów umów, wniosków i pism, w tym pism procesowych
§ odpowiedzialność, staranność, dokładność, zaangażowanie;
§ łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
§ prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma dewelopersko-inwestycyjna. Profil działalności: budownictwo jedno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura