Asystent(ka) Działu Najmu i Relacji z Klientami

OPG Property Professionals Sp. z o.o.

90-062 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy młodej, energicznej osoby do stale rozwijanego przez nas Działu Najmu i Relacji z Klientami.

W swojej pracy zyskasz szeroką perspektywę na rynku nieruchomości, obsługując procesy zarówno po stronie podaży, jak i popytu na przestrzeń do wynajęcia. Dzięki naturalnej łatwości w nawiązywaniu relacji sprawisz, że najemcy i oferowane powierzchnie stworzą udany duet!

Obowiązki:

  • Wyszukiwanie potencjalnych najemców
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert najmu
  • Bieżące monitorowanie rynku nieruchomości
  • Opracowywanie prezentacji projektów i powierzchni
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji, w tym umów najmu
  • Sporządzanie wyciągów z podpisanych umów najmu
  • Utrzymywanie kontaktu i umawianie spotkań z klientami
  • Stała współpraca z Działem Najmu i Relacji z Klientami
  • Inne niezbędne czynności w ramach zajmowanego stanowiska

Wymagania

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office, z naciskiem na MS Excel
  • Mile widziana znajomość programów: AutoCAD, Corel, Photoshop
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania trwałych relacji
  • Zorientowanie na klienta oraz sprawna identyfikacja jego potrzeb
  • Doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność, kreatywność i zdolność szybkiej nauki
  • Samodzielność, inicjatywa, determinacja w dążeniu do celu
  • Mile widziani studenci ostatniego roku i absolwenci kierunków związanych z inwestycjami i nieruchomościami

Prezentacja firmy

OPG Property Professionals działa na rynku nieruchomości. Posiadamy dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena