Asystent(ka) Działu Logistyki z językiem angielskim

02-824 Warszawa, mazowieckie

Lava Group S.C.

Opis stanowiska pracy

- kontakt z dostawcami z Chin(składanie zamówień, nadzorowanie terminowości realizacji zamówień, składanie reklamacji)

- logistyka importowa(wycena transportów importowych, przygotowanie dokumentów do odpraw celnych, pilnowanie terminowości dostaw)

- Logistyka krajowa i exportowa (kontakt z firmami kurierskimi, spedycyjnymi, wsparcie działu wydań, składanie reklamacji do firm przewozowych)

- kontrola jakości(sprawdzanie raportów kontroli jakości od Chińskich dostawców, zlecanie kontroli jakości w magazynie, zgłaszanie reklamacji do dostawców)

- IT(zgłaszanie problemów IT do zewnętrznego informatyka, koordynowanie zgłoszeń)

Wymagania

- znajomość języka angielskiego w stopniu b. dobrym – wymóg konieczny

- bardzo dobra obsługa pakietu MS office – wymóg konieczny

- skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

- sumienność i dokładność

- mile widziane doświadczenie w pracy w logistyce

- prawo jazdy kat B.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm z branży produkcji i dystrybucji marketingowych... upominków wsparcia sprzedaży. Obecnie zatrudniamy ponad 55 pracowników w Polsce. Poza sprzedażą na rynku polskim współpracujemy również z klientami zagranicznymi z większości krajów Unii Europejskiej.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka