Asystent(ka) działu handlowego

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dziale handlowym firmy informatycznej.

Do zadań asystenta(ki) działu handlowego będzie należało wprowadzanie dokumentów zaopatrzeniowych, kontrola i nadzór nad gospodarką magazynową, rozdysponowywanie towarów. Nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami oraz sprzedaż produktów lub usług oferowanych przez firmę we współpracy z handlowcami.

Ponadto:

• utrzymywanie dobrych relacji z już zdobytymi Klientami,
• umawianie spotkań,
• raportowanie procesów sprzedażowych,
• tworzenie baz danych Klientów,
• przygotowywanie ofert,
• koordynacja zamówień

Wymagania

Od kandydatów(ek) oczekujemy:

  • umiejętności interpersonalnych
  • znajomości zagadnień internetowych i informatycznych
  • sprawnego posługiwania się komputerem w tym znajomości pakietu MS Office
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenia w telemarketingu (sprzedaż)

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie