Asystentka działu ds. pozyskiwania gruntów

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Asystentki będzie odpowiedzialna między innymi za wsparcie w analizie potencjalnych nieruchomości gruntowych oraz za kontakt z lokalnymi instytucjami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider na rynku nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych w dziale ds. pozyskiwania gruntów
  • Bieżące wsparcie pozostałych działów w organizacji
  • Wsparcie w wyszukiwaniu terenów pod nowe inwestycje

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży nieruchomości magazynowo-logistycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe w zakresie administracji, zarządzania lub gospodarki nieruchomościami
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia przy ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Realna możliwość awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page