Asystentka działu administracyjno-organizacyjnego

QUASAR ELECTRONICS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • administrowanie dokumentacją firmy
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie
  • prowadzenie korespondencji i rejestru przesyłek
  • współpraca z firmami spedycyjnymi
  • wsparcie działu sprzedaży w obsłudze klientów i wystawianiu dokumentów sprzedaży
  • prowadzenie kasy
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów

Wymagania

  • min roczne doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej
  • dobra organizacja pracy z nastawieniem na samodzielność i systematyczność pracy
  • zdolności interpersonalne w zakresie nawiązywania kontaktów
  • operatywność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • biegła znajomość obsługi programów biurowych i WF-Maga
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 21 lat,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)

Prezentacja firmy

QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa