Koral S.A. (dawny Superfish)

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Asystent(ka) Dyrektora

Od: Koral S.A. (dawny Superfish)
Miejsce pracy: Kukinia, koło Kołobrzeg, Koszalin, Białogard, Karlino

Zadania:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu oraz biura Dyrektora Zarządzającego;
  • dbanie o prawidłowy obieg faktur i dokumentów,
  • zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • prowadzenie kalendarza Dyrektora Zarządzającego;
  • organizowanie i obsługa spotkań, wyjazdów służbowych;
  • rozliczanie wyjazdów służbowych,
  • wsparcie administracyjne biura Zarządu;
  • sporządzanie pism i komunikatów, w tym biznesowych;
  • ścisła współpraca z Zarządem i Dyrekcją spółki oraz działami spółki;
  • przygotowywanie zestawień, raportów, analiz;
  • wsparcie projektów prowadzonych w różnych obszarach firmy.

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialność i samodzielność;
  • inicjatywa i kreatywność;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów);
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • rozwój i możliwość awansu
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy

Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!