Asystentka Dyrektora Oddziału

EMCA Volt Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez Dyrektora
  • wspieranie pracowników oddziału w bieżących projektach, w zależności od potrzeb
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • koordynowanie przepływu dokumentów (korespondencja, umowy, faktury itp)
  • rozliczanie wydatków
  • organizowanie spotkań i podróży służbowych

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim (mile widziane w firmie z kilkoma oddziałami)
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań (otwartość, samodzielność, inicjatywa, postawa „Jeśli nie znam odpowiedzi na zadane pytanie, to jej poszukam, bo wiem, do czego służy telefon i wyszukiwarka internetowa i nie boję się z nich skorzystać”)
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań,
  • elastyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy mile widziane
  • preferowane osoby, które mogą podjąć pracę jak najszybciej

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną i niezależną firmą konsultingowo-inżynieryjną. Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
na stałe (po okresie próbnym)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja