Asystentka Dyrektora (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy Asystenta Zarządu. Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za bezpośrednie wsparcie Dyrektora Generalnego oraz za zarządzanie przepływem dokumentów i informacji na poziomie regionu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna ulokowana niedaleko Katowic. Poszukujemy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych, która chce być częścią szybko rozwijającej się spółki.

Opis stanowiska

Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Zarządem i pozostałymi jednostkami organizacji,
Koordynacja obiegu dokumentów i nadzór nad ich terminowym dostarczeniem,
Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych,
Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Zarządu,
Zarządzanie kalendarzami Członków Zarządu,
Zapewnienie sprawnego obiegu informacji oraz wsparcie w czynnościach administracyjnych,
Tworzenie prezentacji biznesowych oraz tłumaczeń dokumentów na potrzeby Zarządu.

Profil kandydata

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i we współpracy z wyższą kadrą menadżerską,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
Doskonała organizacja pracy własnej,
Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,
Wysokie zdolności interpersonalne,
Nienaganna kultura osobista.

Oferujemy

Możliwości rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
Bonus wakacyjny
System kafeteryjny,
Szkolenia branżowe,
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
Bonus świąteczny i urodzinowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page