Asystentka Dyrektora Artystycznego

NAJ International

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działamy od ponad 27 lat i z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska od średniego do najwyższego szczebla zarządzania. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem 482. Systematycznie pracujemy nad rozwojem naszych usług, dlatego w roku 2014 dołączyliśmy do jednej z 25 największych sieci Executive Search na świecie - International Executive Search Federation. Dzięki IESF współpracujemy z firmami na całym świecie a nasi kandydaci mają dostęp do bardzo interesujących ofert pracy.

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, renomowanej firmy poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Realizowanie zadań bezpośrednio związanych z projektami
  • Dystrybucja i nadzór nad dokumentacją i korespondencja projektów
  • Koordynacja pracy z podwykonawcami
  • Współpraca z klientem przy definiowaniu wymagań biznesowych
  • Nadzór nad planem projektu, opracowywanie kosztorysów i propozycji rozwiązań
  • Nadzór nad efektywnością działań
  • Przygotowywanie raportów i notatek ze spotkań
  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów
  • Wprowadzanie danych do aplikacji wewnętrznych (CRM)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wyższe wykształcenie,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, szczególnie w kontaktach z klientami i podwykonawcami
  • dobra znajomości obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, MS Word,
  • doskonała organizacja czasu pracy i poczucie humoru
  • konsekwencja w działaniu (doprowadzenie działań do końca)
  • otwartość i zdolność uczenia się
  • umiejętność wielozadaniowego myślenia i działania
  • duże wyczucie estetyczne i dbałość o szczegóły

Dodatkowym atutem będą:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Doświadczenie w poligrafii
  • Umiejętność korzystania z programów graficznych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • bardzo dobrą perspektywę rozwoju i wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie i praca u najlepszych,
  • szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy
  • pracę w kameralnej firmie w zgranym zespole

Prezentacja firmy

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne